Njivice nabízí ubytovací kapacity v apartmánech nebo několika hotelích. Apartmány jsou dále od ruchu centra a jsou tedy vhodné pro ty turisty, kteří míří do Njivice především za klidem a relaxací. Naproti tomu hotelové ubytování vám nabídne prakticky okamžitý přístup k moři na vlastních plážích a různé doplňkové služby.

Na místě se domluvíte kromě chorvatštiny ideálně v němčině, v hotelech umí i anglicky, ale němčina převládá. Například na místní poště s angličtinou nepochodíte. V restauracích nebo u pořadatelů lodních výletů jsou zvyklí i na češtinu a více či méně se s vámi domluví i naší řečí.

V Njivice najdete tyto hotely:

Hotel Jadran Njivice

Od roku 1934 je výraznou dominantou městečka Njivice Hotel Jadran, původně pojmenovaný jako Hotel Luka. Tříhvězdičkový hotel nabízí 223 moderně vybavených pokojů s výhledem na moře. Pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, fénem. Celý hotel Jadran je vybaven klimatizací a připojením k internetu.

Pro náročné klienty je připraven 60m apartmán s terasou a jedinečným výhledem na celou oblast.

Hotel Jadran

Hotel Jadran

Hotel Beli Kamik

První zmínka o ubytování na tomto místě pochází z roku 1710. Tříhvězdičkový hotel Beli Kamik je tvořen dvěma zrekonstruovanými budovami se 152 a 223 pokoji. Pokoje jsou klasicky vybaveny klimatizací, televizorem, internetem, nebo telefonem.

Hotel Miramare

Na druhé straně centra Njivice, než se nachází Beli Kamik a Jadran je hotel Miramare. Tříhvězdičkový hotel je coby kamenem dohodil od pláže. Nabízí ubytování v celkem 24 pokojích na dvou patrech, v hotelu je výtah. Pláž před hotelem je vhodná i pro děti.

Hotel Miramare

Hotel Miramare

Kemp Njivice

Pokud vám nevyhovuje ani ubytování v apartmánech, ani nabídka dvou hotelů, může vás Njivice zlákat ještě na ubytování v campu. Bydlet budete v tomto případě v mobilních domech (mobilheimy) s velikostí od 32 metrů čtverečních, kde je standardem internet a klimatizace. Zajímavostí je i dokovací stanice pro iPody a iPhony v každém domku.

Kemp Njivice

Kemp Njivice

© Jan Polzer 2014 – 2023. O webu.